Jak hrát Goodgame disco?

Ve hře Goodgame disco je vždy důležité prodat co nejvíce nápojů protože z nich máte jendak peníze a jednak se díky tomu dostanete na vyžší úroveň. Základem hry je aby všichni návštěvníci byli šťastní a když jsou šťastní tak utrácí své peníze. Abyste dosáhli jejich spokojenosti, pak jim můžete hrát buď písničky na přání (jsou zdarma ale musí se vždy nějakou dobu čekat než můžete zahrát novou), nebo je zvát na drinkym které jsou za peníze ale můžete zvát kohokoli a kdykoli.

Každá diskotéka stojí na kvalitní párty. I zde je možné pořádat párty, kterou je vždy nejdříve nutné připravit. Jakmile již párty běží, pak je nutné prodat co nejvíce nápojů. Míchání nápojů však nějakou dobu trvá, je proto vhodné mít před začátkem nějaké ty nápoje iž namíchané aby se pak už jen prodávalo. Po úspěšné párty dostanete vždy poměrně hodně bodů pro postup do dalšího levelu.

Svou diskotéků můžete také dále rozšiřovat aby se do ní vešlo více lidí, zvětšit můžete také taneční parket, vylepšit dekoraci. Rozšířit bar nebo nakoupit lepší hudební aparaturu. Představivosti se meze nekladou. Nakupovat můžete buďto za diamanty, což je speciální platidlo které si můžete buďto koupit za reálné peníze nebo za virtuální dolary, které si vyděláte provozem baru. Když postoupíte do dalšího levelu, tak vás taky odměna ve formě diamantu nemine.

Tak už neváhejte a běžte si zahrát hru Goodgame disco

Užijte si další superhry a zapařte hry ke stažení zdarma na Hrajzdarma.cz

Vyzkušej také skvělou online hru goodgame mafia nebo simulátor farmaření Landwirtschafts simulator 2011.

Diskutujte s ostatními

www.goodgame-disco.cz - O studiu goodgame - Spřátelené weby

Další hry najdete zde: Goodgame fashion - Goodgame empire - Bomb it 4